Uczniowie klasy 2c uczestniczyli on-line w XVI Dorocznym Spotkaniu Forum Zarządzania Internetem

Gospodarzem XVI Dorocznego Spotkania Forum Zarządzania Internetem będzie Rząd RP pod hasłem przewodnim: ‎”Internet United”. Faza forum ma na celu zaangażowanie ludzi w dyskusje o tematyce IGF I identyfikację działań ułatwiających współpracę.
Spotkania opierają się na sześciu obszarach tematycznych: Integracja gospodarcza i społeczna oraz prawa człowieka, Powszechny dostęp i znacząca łączność, Nowe regulacje: struktura rynku, treść, dane oraz prawa i ochrona konsumentów, Zrównoważenie środowiskowe i zmiany klimatyczne, Inkluzywne ekosystemy zarządzania Internetem i współpraca cyfrowa oraz Zaufanie, bezpieczeństwo i stabilność.
IGF 2021 jest serią dyskusji na żywo na temat niektórych kwestii związanych z zarządzaniem danymi w Internecie I polityką cyfrową (od integracji cyfrowej po zrównoważony rozwój środowiska. Dyskusje te są zaangażowane w świadomość młodzieży zarządzaniu Internetem.

Uczniowie naszego Liceum (Natalia Gruca, Julia Korzec, Julia Wójcik, Krzysztof Jąderko, Maksymilian Piec) z klasy 2C w dniu 8.12.2021r. uczestniczyli w owej konferencji.

Share