E-dziennik – dla rodziców i uczniów

Rodzicu, OD WRZEŚNIA otrzymałeś od wychowawcy dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+).

dziennik

Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego: https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatmyszkowski lub kliknij w grafikę Zaloguj do Vulcan umieszczoną w prawej części szkolnej strony. Wyświetli się powitalna strona systemu.

2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.

3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.

4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.

5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.

6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

7. Po zalogowaniu się na stronie znajdziesz także specjalną zakładkę Dostęp mobilny z kodem, do zalogowania się w aplikacji na smartfony dzienniczka Vulcan.

8. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki.

Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.