Drogi Darczyńco, dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Krystyna z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Paczki do rodziny zostały dostarczone w piątek 11.12. Gdy nas zobaczyli byli bardzo wzruszeni i zaskoczeni ilością paczek. Paczki zostały rozpakowywane jedna po drugiej, a na twarzy pojawiał się uśmiech i radość. Wszystko co znajdowało się w środku pudełek były piękne i nowe. Pani Krystyna najbardziej ucieszyła się z kuchenki oraz opału na zimę, z kolei wnuk z obuwia. Wiele radości babci sprawiła również pralka. Emocje udzieliły się również nam wolontariuszom podczas wizyty u rodziny. Rodzina jest bardzo wdzięczna i nie umie opisać słowami dobra, jakie ich spotkało.

Słowo od Rodziny

Pani Krystyna wraz z wnukiem pragnie z całego serca serdecznie podziękować za przepiękne paczki, za bezinteresowną pomoc.

Słowo od Wolontariusza

Ze swojej strony chciałbym serdecznie podziękować za współpracę przy przygotowywaniu pomocy dla rodziny. Dziękuję również za piękne przygotowanie zawartości paczki, dzięki czemu mogłem uczestniczyć i współdzielić radość wraz z rodziną, rozpakowującą prezenty. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością i ilością wszystkich rzeczy, które znalazły się wewnątrz paczek. Mam nadzieję, że Szlachetna Paczka ma i będzie miała coraz więcej takich Darczyńców jak państwo. Wszyscy wolontariusze mogą być dumni i cieszyć się ze wspaniałej współpracy tak jak ja. Liczę również na to, że będę mieć przyjemność spotkać się z państwem przy okazji kolejnych edycji Paczki. Pozdrawiam oraz życzę zdrowych i wesołych świąt!

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2020, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

PS. W przypadku pytań lub wątpliwości możesz także skontaktować się z nami e-mailowo, wysyłając wiadomość na adres: darczynca@wiosna.org.pl
Jeśli masz pytania związane z przekazaniem paczki Rodzinie – skontaktuj się z Wolontariuszem opiekującym się Rodziną.

Share